Akadémia HS:

Naša spoločnosť za podpory Jitky Kobzovej v roku 2013 začína organizovať kurzy Interierového Designu a Home Stagingu aj na Slovensku. Akademia ponuka celý rad kurzov a seminárov, ktoré vás prevedú na ceste k úspešnému podnikania v oblasti interiérového dizajnu a Home Staging. Budú vás učiť ľudia, ktorí svojou profesiou naozaj žijú a sú vo svojich odboroch úspešní. Nebudú vám nútiť zbytočné poučky, ale odovzdajú vám maximum svojich skúseností, ktoré naozaj využijete vo svojej praxi. Pripravíme vás na možné úskalia súvisiace s podnikaním v odboroch interiérového dizajnu a Home Stagingu.

Kurz:
1. Návrh interiéru
2. Redesign / restyling
3. Základy homestagingu
(Podľa výberu účastníkov)


Cena kurzu:
375,‐ €

Miesto: Praha

V cene kurzu je celodenné občerstvenie, obed a ubytovanie na požiadanie zabezpečíme.
Akadémiu Home Stagingu založila v roku 2010 Jitka Kobzová - interiérová dizajnérka a majiteľka spoločnosti HOME STAGING sro, ktoré stavia na viac ako 20 ročných skúsenostiach zo zahraničia. Interiérový dizajn študovala okrem iného na výtvarnej akadémii umeleckého dizajnu v Londýne Academy for Art Design (JJAADDA) a Home Staging na British Academy of Home Staging. Je členkou niekoľkých svetovo uznávaných odborných organizácií napr The Home Staging Network.

viac na www.akademiehomestagingu.cz

Kurzy a semináre sú určené všetkým, ktorí sa rozhodli pre zmenu vo svojej kariére a chcú sa venovať rýchlo rastúcim a perspektívnym odborom interiérového dizajnu a Home Stagingu. Sme pripravení vám pomôcť v začiatkoch vášho podnikania. Naše kurzy ale tiež môžu navštevovať všetci záujemcovia o interiérový dizajn a Home Stagingu, ktorí zatiaľ uvažujú o svojom ďalšom profesijnom uplatnení. Uvítame aj realitných maklérov a developerov, pre ktorých sú určené kurzy o Home Stagingu. Akadémia Home Stagingu ponúka mnoho špecializovaných kurzov a seminárov, ktoré vás uvedú do sveta interiérového dizajnu a Home Stagingu. Jednotlivé kurzy na seba tematicky nadväzujú a je možné ich ľubovoľne kombinovať podľa vášho záujmu. Sme schopní vám ponúknuť kombináciu kurzu ideálne presne pre vás vzhľadom na váš záujem, skúsenosti a profesijné zameranie. Všetky kurzy a semináre vedú skúsení lektori s bohatou mnohoročnou praxou. Vždy je kladený dôraz na to, aby ste mohli získané vedomosti prakticky využiť a súčasne získali odbornú orientáciu v odbore.

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte na t.č. 00421 903 521 040 / info@utulnydomov.eu
Teším sa na spoluprácu

Želmíra Sekerášová


Dvojdňový kurz


Návrhy a redesign / restyling interiérov
Základy homestagingu

Chcete si vyskúšať niečo nové?
Baví vás kreatívne činnosti?
Premýšľate, ako premeniť interiéry, ktoré poznáte?
Cítite, že váš byt potrebuje zmenu?
Hľadáte spôsob, ako uplatniť svoje tvorivé schopnosti?
Zaujímate sa o interiérový dizajn?


Tento kurz je určený všetkým záujemcom o redesign / restyling interiérov a bytový dizajn. Kurz je tiež vhodný pre všetkých začínajúcich dizajnérov, ktorí chcú rozšíriť ponuku svojich služieb. Naučíte sa nielen ako správne voliť farby a vzory, vyberať a kombinovať materiály, ale aj ako zvoliť osvetlenie a rozmiestniť nábytok v priestore. Pripravíme vás na to, ako jednať s klientmi a presvedčiť ich o svojich kvalitách. Naučíte sa, ako správne prezentovať svoje návrhy pomocou vzorkovnice.

Počas dvoch dní získate potrebné znalosti o tom, ako začať pracovať v odboroch návrhov interiérov a redizajne / restilingu. Dôraz je kladený na maximum praktických informácií, ktoré skutočne využijete.

Pri dizajne interiéru sa začína "na zelenej lúke" a vytvára úplne nový a jedinečný priestor. Dizajnér nie je obmedzený súčasným vybavením interiéru. Cieľom redizajnu / restylingu je upraviť a vylepšiť súčasnú tvár interiéru. Dizajnér pracuje s existujúcim zariadením a doplnkami. Nedochádza k zásadným zmenám, ale mení sa skôr drobnosti. Výsledok je ale rovnako efektný ako radikálna premena interiéru. To všetko za nižšie náklady, než by si vyžiadal úplne nový dizajn.


Témy kurzu:


Návrh interiéru:


Spoznáte, ako zvoliť vhodný štýl interiéru. Naučíte sa kombinovať materiály a správne voliť farby. Ľahko vyberiete svietidlá, bytové textílie, doplnky a umelecké predmety tak, aby spolu vzájomne ladili. Naučíte sa vidieť, čo interiér potrebuje.Redesign / restyling:Budete vedieť vytvoriť "nový" interiér za použitia existujúceho nábytku a doplnkov. Spoznáte, ako znovu vdýchnuť život do starých vecí. Dokážete nápadito oživiť priestor a dáte mu novú tvár.


Súčasťou kurzu je aj samostatné vypracovanie vlastného návrhu, ktorému je venovaný druhý deň školenia. Úlohou každého študenta je vytvorenie náladovej a vzorovej dosky interiéru.

Táto práca je prvým krokom k vytvoreniu vlastného portfólia, ktoré je pre prezentáciu každého dizajnéra nevyhnutné.

Všetko potrebné vybavenie na prácu bude k dispozícii.Základy homestagingu:


Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o trh s realitami alebo interiérový dizajn. Veľmi uvítame tých, ktorí chcú začať podnikať na Slovensku v novom a perspektívnom odbore Home Staging. Kurz je vhodný aj pre realitných maklérov a developerov.


Naučíte sa, ako úspešne pripraviť nehnuteľnosť na predaj. Ľahko spoznáte jej klady a budete ich vedieť vyzdvihnúť. Dokážete vytvoriť nehnuteľnosť, ktorá bude lákať ku kúpe.


Počas dvoch dní získať maximum znalosť k tomu, aby ste mohli začať s prácou v tomto odbore. Dôraz je kladený na efektívne využitie informácií v praxi. Zápis maximálne 7 študentov do jedného kurzu zabezpečuje individuálny prístup lektora ku každému študentovi.


Home Staging je profesionálna príprava nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom. Ide o súbor znalostí, pravidiel a skúseností, ktoré dokážu dať domu alebo byt tvár, ktorá zaujme potencionálny kupca. Vďaka vynaložení minimálnych nákladov získa dom alebo byt na maximálnu atraktivite. Vďaka zásahu homestagera sa nehnuteľnosť premení na miesto, kde chce každý bývať alebo pracovať. Zahraničné skúsenosti ukazujú, že nehnuteľnosti upravené homestagerom sa predávajú výrazne rýchlejšie a často za vyššiu cenu. V Česku je Home Staging novým odborom, ktorý ponúka veľa príležitostí . Preto neváhajte a presaďte tento odbor aj na Slovensku.


Spoločnosť GreenLot s.r.o. v spolupráci s HOME Staging s.r.o. ponúka profesionálne služby v oblasti prípravy nehnuteľností na ich perfektnú prezentáciu na realitnom trhu. Vieme nájsť lepšiu tvár každej nehnuteľnosti a nalákať potencionálnych kupcov.

Realizácie

Darčeková poukážka UtulnyDomov.eu