Postup pri premene:

Objednáte sa na prvé nezáväzné stretnutie, pri ktorom nás oboznámite s Vašou predstavou o zmene interiéru. Pripravte si konkrétne zadanie, na základe ktorého si môžeme urobiť čo možno najpresnejšiu predstavu o vašich potrebách. Vysvetlíme Vám, ako vo svojej práci postupujeme, aké výstupy svojim klientom predkladáme a predstavíme Vám svoje projektové portfólio. Ak sa pre spoluprácu s nami následne rozhodnete, spoločne sa dohodneme na rozsahu prác, ktoré pre Vás vykonáme, na postupe, termínoch plnenia jednotlivých etáp aj spôsobe ich prezentácie. Vedľa dizajnového návrhu pre Vás zaistíme komplexné služby, ktorých výsledkom je zabývaný interiér.

Vytvoríme pre Vás dizajnový návrh, ktorý bude zahŕňať farebnú schému, materiálové zastúpenie, dispozičné usporiadanie priestoru a informácie o konkrétnych nábytkových a doplnkových prvkoch, ktorých použitie v riešenom priestore odporúčame. Počas vývoja finálneho návrhu sa s Vami niekoľkokrát stretneme, aby s Vami prekonzultovali celkový koncept, svoje nápady a detailné riešenie.

Na základe vašej požiadavky pre Vás zaistíme a zorganizujeme dodanie tovaru a vykonanie služieb podľa vytvoreného dizajnového návrhu. Spolupracujeme s ostatnými realizačnými profesiami na úspešnom naplnení dizajnového konceptu. Hoci dizajnér nie je stavebný dozor, jeho komunikácia s dodávateľmi má svoje opodstatnenie a úspešnej realizácii vášho projektu veľmi prospeje.

Urobíme pre Vás najvhodnejšie možné rozmiestnenie nábytku, osadenie obrazov a ďalších dekoratívnych prvkov na mieste. Na vašu žiadosť vykonáme nákupy drobných dekoratívnych predmetov i doplnkov. Nepodceňujte dôležitosť týchto často malých predmetov, ktoré majú na celkovú atmosféru obrovský vplyv. Takto dostaneme príležitosť doviesť naplnenie dizajnového návrhu vašej nehnuteľnosti až do posledného detailu. V súvislostiach tohto návrhu tak pre Vás vyberieme tie správne obliečky, prestieranie, obrazy, jedálenský servis, alebo napríklad aj misu na ovocie.

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte na t.č. 00421 903 521 040 / info@utulnydomov.eu
Teším sa na spoluprácu

Želmíra Sekerášová

Realizácie

Darčeková poukážka UtulnyDomov.eu